Decemberi események az Arany János Utcai Óvodában

Készült: 2021. december 13. hétfő

A gyermekek nagy örömére 2021-ben is ellátogatott az Arany János Utcai Óvódába a Mikulás. Izgatottan készülődtünk a gyerekekkel, ajándékot is készítettek a Télapónak, amit büszkén adtak át neki.

Emellett minden évben részt veszünk a város által meghirdetett rajzpályázatokon is. Az idei Karácsonyi varázslat című pályázatra is sok alkotás készült.

   

          

         

Katica csoportunk csatlakozott a Karácsonyi ajándékdoboz – segítsünk együtt! akcióhoz. A gyerekek lelkesen gyűjtötték össze otthon azokat a játékaikat, amiket szívesen odaadtak a rászoruló gyerekeknek. Nagyon fontosnak tartjuk, hogy ezeket a mintákat is közvetítsük a gyerekek felé. Fontos, hogy tudják, megtapasztalják, hogy adni jó! A törődés és mások segítésének szándéka magasan preferált értékek a mai világban.

         

December 13-a Luca napja. Ezen a napon óvodánk minden csoportja ápolva a hagyományokat, búzát vet. Ez is a karácsonyra hangolódás egyik része.