Március 15-e emlékezete

Készült: 2026. március 17. kedd

Március 15-e alkalmából a Szentlőrinci Kistérségi Óvoda és Bölcsődében élményeken és tapasztaláson keresztül ismerkedtek a gyermekek a magyar nemzeti hagyományokkal.

Közelről figyelték meg a magyar zászló színeit, kézbe vehették, forgathatták, majd mindenki elkészítette a saját nemzeti lobogóját. A csoportok ellátogattak az emlékműhöz, ahol a gyerekek közösen letűzték az általuk készített zászlókat. Így játékos, élményszerű formában kapcsolódtak nemzeti ünnepünkhöz.