Állatorvosi foglalkozás
2026. március 27-én két kedves állatorvos látogatott el a Szentlőrinci Kistérségi Óvoda és Bölcsődébe, akik egy interaktív előadás keretében hívták fel a gyerekek figyelmét az állatvédelem fontosságára.
A gyerekek nagy figyelemmel és élvezettel követték az előadást és aktívan be is kapcsolódtak a programba. Különösen tetszett nekik, hogy eljátszhatták, milyen feladatai vannak egy állatorvosnak a rendelőben és megtapasztalhatták, hogy az állatok nem tudják szavakkal kifejezni fájdalmaikat. A foglalkozás során nagy hangsúlyt kapott a felelős állattartás, amelyet a gyerekek játékos formában ismerhettek meg.
Ezúton is köszönjük Sallós Szandinak és Vass Péternek, hogy ellátogattak hozzánk, és ilyen tartalmas, élményekkel teli előadást tartottak!

















