Zöld hét az Arany Oviban
Készült: 2026. április 25. szombat
A 2026. évi Zöld hét ismét örömteli esemény volt intézményünkben. Szemétszedés, ültetés, mese, vetélkedők és hulladékgyűjtés tette színessé a programot.
A hét zárásaként a gyerekek jókívánságokat mondtak a Földnek. Tartalmas és élményekkel teli hét volt a gyermekek számára.
Köszönjük a szülők támogatását!





















