Zöld hét az Arany Oviban

Készült: 2026. április 25. szombat

A 2026. évi Zöld hét ismét örömteli esemény volt intézményünkben. Szemétszedés, ültetés, mese, vetélkedők és hulladékgyűjtés tette színessé a programot.

A hét zárásaként a gyerekek jókívánságokat mondtak a Földnek. Tartalmas és élményekkel teli hét volt a gyermekek számára.

         

         

         

Köszönjük a szülők támogatását!