Nevelési értekezlet Bicsérden

Készült: 2023. szeptember 13. szerda

2023. augusztus 31-én a Szentlőrinci Kistérségi Óvoda és Bölcsőde nevelési évet nyitó értekezletet tartott. Az esemény a bicsérdi Torony Galériában került megrendezésre.

Molnár Judit intézményvezető köszöntő szavaival nyitotta meg az értekezletet, ezután Vér József Bicsérd község polgármestere mondott beszédet. A köszöntő beszédeket ünnepi műsor követte, melyen fellépett Varga Ágnes hegedűművész, Horváth-Tislér Judit és Nagy Evelyn óvónők, valamint Német János, a Pécsi Nemzeti Színház színművésze.

      

A műsor az óvodai dolgozok számára, valamint a vezetőhelyettes Villányiné Kófiás Judit nyugíijba vonulása alkalmából került megrendezésre. Koltai Péter Szentlőrinc város polgálmestere is részt vett a rendezvényen.

      

   

Az esemény zárásaként Kovács Dénes tartott tűz- és munkavédelmi oktatást a dolgozók számára.